Mavi Serumun Fiyatı Ne Kadar? Fiyatın Değişmesine Sebep Olan Etmenler Neler?

Saç dökülmelerini engelleyen, saçların güçlenmesini ve gürleşmesini sağlayan mavi serum her gün binlerce insan tarafından satın alınıyor. Kellik problemlerine karşı kullanılan mavi serum satın alınırken insanlar her zaman bir çekince içerisinde oluyorlar. Piyasa orijinal olmayan çok sayıda ürün olduğu için insanlar bu ürünler bir tanesini almak istemiyorlar. Ürünün fiyatı biraz bu konuda fikir verebilir.

Normal şartlarda mavi serum orijinal fiyat 100 ile 150 TL arasında değişmektedir. Tek bir ürün satın aldığınız ödemeniz gereken bedel bu seviyelerde olmalıdır. Eğer ki satın alacağınız ürünün bir şişesi bu birim fiyattan çok daha düşük seviyelerdeyse orijinalliğinden şüphe duymanız gerekecektir.

Satın Alma Miktarı Fiyat Üzerinde Ne Kadar Etkili?

Mavi serum satın alırken aldığınız ürün miktarı fiyat üzerinde ciddi etkiler ortaya çıkarabilir. Tek bir şişe aldığınız 150 TL olan ürünün 3 şişesini 400 TL gibi bir fiyattan alabilirsiniz. Uzun süre, düzenli bir biçimde kullanmayı düşünüyorsanız toplu olarak alışverişlerinizi yaparak bir adet ürün için ödediğiniz miktarı düşürebilirsiniz.

Toplu alımlara özel fiyatlar tüm satıcılarda söz konusu olmayabilir. Alışverişlerinizi yapmadan önce mavi serum orijinal fiyat konusunda araştırmalarınızı yapıp toplu alımlara özel indirimler sunan adresleri tercih etmeniz gerekiyor. Eğer üründen emin değilseniz ilk etapta düşük miktarda satın alıp deneyebilirsiniz. İkinci siparişinizde toplu bir alım gerçekleştirmek doğru bir karar olacaktır.

Satın Alınan Yerin Fiyatlar Üzerindeki Etkisi

Mavi serum Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bir ürün olduğu için eczanelerde ve bakım ürünleri satan mağazalarda satışa sunulmaktadır. Bunlara ek olarak internet siteleri de mavi serumun en önemli satış noktaları arasında yer alır.

Eczanelerin ya da bakım ürünleri satan mağazaların giderleri internet sitelerine göre onlarca kat fazladır. Bu durum fiyatların da yükselmesine sebep olur. Ayrıca toplu alımlara indirim de söz konusu olmaz. Bu sebeple de daha düşük seviyede mavi serum orijinal fiyat için internet sitelerini tercih etmeniz gerekmektedir. Bu tercihiniz ile birlikte çok daha uygun bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.